Cristiano dhe Georgina lënë fëmijët në gjumë dhe dalin për qejf në Ibiza

Cristiano dhe Georgina po shijojnë pushimet e tyre familjare në Ibiza, Spanjë. Por mbrëmjen e djeshme kanë vendosur të dalin e të bëjnë qejf vetëm si çift. Sulmuesi i Manchester United dhe partnerja e tij, u panë në klubin e natës dhe kabarenë El Lio.

Ronaldo kishte veshur një kostum blu, me varëse argjendi. Ndërsa Georgina dukej si gjithmonë në super formë me një fustan të gjelbër. Çifti u fotografuan duke u përqafuar dhe puthur në klub ndërsa kërcenin dhe ishin të rrethuar nga miqtë e tyre.

Share With:
Translate »
73 Views