Cruz Beckham bën tatuazhin identik si babi David

Cruz Beckham ka bërë një tatuazh të ri për ditëlindjen e tij të 19-të, një tatuazh i cili është i ngjashëm me atë që e ka edhe babai i tij, David Beckham.

Tatuazhi më i fundit tek djali i ish-futbollist anglez, i gdhendur në anën e majtë të belit të tij, është një portret i Jezusit i ulur dhe David, 48 vjeç, e ka saktësisht të njëjtin në anën e djathtë, shkruan DailyMail.

Djali më i vogël i David Bekcham festoi së fundmi ditëlindjen e 19-të, dhe ky i fundit nuk ngurroi për ta uruar.

“Urime ditëlindjen i vogli im”, shkroi David në një postimi bashkangjitur një fotografie.

Cruz u urua për 19-vjetorin e tij të ditëlindjes edhe nga vëllau Romeo 21-vjeç e po ashtu edhe nga anëtarë të tjerë të familjes.

David Beckahm është i martuar me ish-këngëtaren e Spice Girls, Victoria Beckham dhe dyshja kanë së bashku katër fëmijë.

Foto: Familja Beckham/People

Share With:
Translate »
27 Views