Dagz, Einxhel dhe Trev e kalojnë fundjavën në fermë, mes kafshëve dhe gjelbërimit

Çifti më i përfolur i shoubizit kanë vizituar fermën, për herë të parë me djalin e tyre simpatik.

Dagz para pak minutave ka postuar një portret të bukur familjar, shkruan Kosovarja.

Menjëherë mbas postimin morën me mijëra pëlqime dhe komentet nga më të ndryshmet nga më të afërmit.

Trevi vogël po rritet, e Einxhel dhe Dagz po mundohen ta shijojnë e të vizitojnë shumë vende të reja me të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ DAGZ (@dj_dagz)

Share With:
Translate »
28 Views