Demiral shënon dy gola, Heidi Lushtaku dhe i biri emocionohen në ndeshjes Austri-Turqi

Sonte është nata e Merih Demiral.

Futbollisti turk është duke shijuar triumfin ndaj Austrisë, në ndeshjen 1/16 të EURO 2024.

Turqia është në avantazh 0:2, dhe të dy golat i ka shënuar pikërisht Demiral

Në tribunë s’ka se si të mungojë përkrahja e bashkëshortes së tij, modeles së njohur shqiptare, Heidi Lushtaku.

Ajo ka festuar me plot emocion golin e Demiral, bashkë me djalin e çiftit.

Share With:
Translate »
41 Views