Dhunonte barbarish fëmijën e mitur, Policia e Durrësit nis punën për identifikimin e nënës

Pamjet e rënda të dhunës së një nëne të re ndaj fëmijës së vet të mitur ka shkaktuar zemërim në shoqëri. (SHIKO KËTU)

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe Policia e Durrësit, e cila njofton se është organizuar puna në bashkëpunim me shërbimet e DVP Durrës, për identifikimin, kapjen dhe shoqërimin e shtetases që shfaqet në video.

Share With:
Translate »
75 Views