Direkt pas lindjes, këto nëna të famshme shqiptare me bikini në plazh së bashku me fëmijët e tyre

Periudha e paslindjes thuhet se është mjaft delikate për nënat e reja, të cilat duhet të kujdesen për shëndetin e tyre dhe të foshnjes së sapolindur. Kanë kaluar disa muaj që nga dita kur disa nga vajzat e ekranit shqiptar kanë sjellë në jetë vogëlushët e tyre duke ju gëzuar ndjesisë të të qenurit nënë.

Ky fakt nuk i ka penguar ato që pak kohë më vonë të ekspozohen në plazh me bikini, madje të ndihen edhe mjaft krenare për format e tyre fizike.

Vajzat janë shfaqur në plazh duke dhënë shembullin e mirë, se shtatzënia është një proçes natyral për gruan dhe shenjat që ajo lë në trupin e saj gjithashtu janë tërësisht normale.

Më poshtë po sjellim një listë me nënat VIP, që po shijojnë rrezet e diellit të cilat gjithashtu janë shumë të nevojshme për të vegjëlit e tyre.

Zaimina Vasjari

Elona Duro

Jonida Aliçkolli

Amarda Toska

Emina Çunmulaj

Share With:
Translate »
1103 Views