Ditëlindja e 33-të e gjeti shtatzënë! Si e festoi Einxhel këtë moment?

Moderatorja Einxhel Shkira, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plotë 33 pranvera jetë,

Kjo duhet të jetë festa me e veçantë për të pasi është edhe në pritje të ëmbël të bëhet nënë për herë të parë.

Në këtë ditë ajo ka fryrë edhe qirinjtë në mesnatë duke festuar me partnerin e saj, Arbër Gumnishta – DJ Dagz, dhe miqtë e ngushtë.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Mund të jetë një imazh i 1 person, tortë dhe ambiente të brendshme

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë, tortë dhe ambiente të brendshme

Share With:
Translate »
27 Views