Dj Dagz pëson aksident, reagon për herë të parë Einxhel Shkira “Lutjet e mija prej nëne”

Dj Dagz ka pësuar një aksident.

Këtë lajm e ka bërë të ditur Einxhel Shkira përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Einxhel ka publikuar një fotografi ku shihet makina e tij e përplasur me një kamion.

Ajo u shpreh mirënjohëse që Dagz nuk kishte pësuar lëndime.

“Zoti ish treguar i madh dhe mëshirë plotë me mua në këto ditë të shenjta. Zoti pranoj lutjet e mija që i bëjë çdo herë që Dagz niset për rrugë dhe ktheu bekimet që më urojë një zemër e pastër nëne”, ka shkruar Einxhel.

dagz

Share With:
Translate »
159 Views