Djalë apo vajzë? Çifti mbretëror s’e di akoma

Kate Middleton dhe Princi William ende nuk e dinë gjininë e fsohnjës që po e presin.

Çifti janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

“William dhe Kate nuk e dinë akoma seksin e foshnjës, kështu që ata po presin me padurim ta kuptojnë”, ka thënë një burim për E! News.

Share With:
Translate »
886 Views