Djali i Alban Dudushit feston ditëlindjen e parë, video nga festa

Ditën e sotme vogëlushi i moderatorit Alban Dudushi, Kroi Art, ka festuar ditëlindjen e tij të parë. Këtë ditë të veçantë Albani dhe bashkëshortja e tij Bieta, kanë zgjedhur ta festojnë në mes të bukurisë së natyrës ku të pranishëm kanë qenë miq, familjarë dhe të afërm.
Dekori ishte perzgjedhur me kujdes dhe mbizoteruese ishte ngjyra e bardhe. Ndersa ylli i festës, Kroi i veshur si një dhëndër i vogël fryu qirin e parë.

Share With:
Translate »
1142 Views