Djali i Ciaras bëri surprizën më të bukur për ditëlindjen e të ëmës | Video

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Ciara ka festuar 32-vjetorin e lindjes. Surpriza e parë i ka ardhur nga djali i saj Future Zahir. Ai e priste në mëngjes në kuzhinë me një kek të përgatitur me ndihmën e kuzhinierit dhe një qiri. Ndërkohë që Ciara afrohet pranë kekut, i biri i këndon këngën e urimit. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
650 Views