Djali i ‘Sulltanit’ dhe ‘Shehrezadës’ kopje e së ëmës, shikoni sa është rritur

Përveç roleve në seriale ata janë të martuar edhe në jetën reale .Disa vite më pare Berguzal Korel dhe Halit Hergenc kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Nga kjo martesë ata kanë sjellë në jetën djalin e tyre 5-vjeçar. Në mediat turke çifti njihet për jetën e qetë dhe mjaft të familjarizuar. Ketë e tregojnë edhe këto fotografi të bëra nga fansat e tyre, ku çifti duket mjaft i përkushtuar kundrejt djalit të tyre. Vogëlushi duket se ka marrë tiparet e së ëmës dhe duket po aq i ëmbël sa ajo. Kujtojmë se çifti kanë qenë disa herë personazhe kryesorë të disa serialeve të njohura turke.

Share With:
Translate »
714 Views