Djali Inva Mulës bëhet nostalgjik, publikon foton me mamin para disa vitesh

Sopranoja me famë botërore Inva Mula është nënë e dy fëmijëve.

Djali i saj i madh duket se është bërë nostagjik dhe ka publikuar një foto kur ishte i vogël në krahët e Inva Mulës.

“Të dua mami”, shkruan Anthony në foton e ëmbël.

 

Share With:
Translate »
578 Views