Djalin e Bora Zemanit e ka marrë malli për vajzën e këngëtares së njohur | Video

Midis Rezarta Shkurtës dhe Bora Zemanit tashmë ka lindur një miqësi e re që po rritet dita-ditës.

Përveç postimeve të shpeshta dhe urimeve me njëra-tjetrën duket se edhe fëmijët e tyre janë miqësuar.

Këtë herë ka qenë Bora, e cila ka publikuar një Instastory në të cilën djali i saj Arbori thotë se e ka marrë mallin për vajzën e Shkurtës Herën. “O Rezi më ka marrë malli për Herën,”-thotë vogëlushi.

Ka qenë vetë Rezarta që e ka ripostuar videon duke e quajtur Arborin dashurinë e saj.

Share With:
Translate »
874 Views