Do të bëhet baba për herë të parë, reagon Bardhi:S’paska ndjenjë më të bukur

Sara dhe Bardhi krijuan një lidhje brenda shtëpisë më të ndjekur ‘BBV3’, lidhje e cila ka vazhduar dhe jashtë shtëpisë, e tashmë çifti do të bëhen prindër për herë të parë.

Këtë lajm e konfirmoi ditën e djeshme modelja me anë të një video shumë të ëmbël në rrjetet sociale.

“Faleminderit Zotit… Këtë gëzim deshta me e nda me të gjithë ju. E inshallah e përjeton secili prej jush se s’paska ndjenjë më të bukur e më të shenjtë”, shkroi Bardhi përmes një postimi në llogarinë e tij personale të Instagramit.

Share With:
Translate »
29 Views