Dolën te “Dua të të bëj të lumtur”, gruaja e pranon: Gënjyem për të marrë para, ushqime dhe na paguan 2 muaj qira

Pak javë më parë Arian Bega u bë pjesë e emisionit “Historia ime”.

Ai ndau me publikun historinë e tij personale dhe tregonte se bashkëshortja e kishte braktisur prej disa kohësh dhe e kishte lënë vetëm me katër fëmijët.

Ai i bëri thirrje bashkëshortes të kthehej pranë familjes, pasi të gjithë kishin nevojë për të.

Kjo histori u kthye edhe një herë në vëmendje të publikut ditën e djeshme dhe këtë herë pjesë u bë edhe Elida.  Nëpërmjet një telefonate ajo u lidh me studion dhe rrëfeu variantin e saj të ngjarjes.

Aso kohe kjo puntatë e “Dua të të bëj të lumtur” bëri shumë bujë, pasi emisionit iu tërhoq vëmendja edhe nga AMA.

Share With:267 Views