Donaldi zbulon pikën e dobët dhe jo nuk është Bora

Edhe pse është tepër i ngarkuar me xhirimet e filmit të tij dhe Bora Zemanit “5 herë jo”, Donaldi ka gjetur mundësinë që të kalojë disa momente të bukura me familjen e tij.

Ai ka publikuar disa foto të babait të tij, për të cilin shprehet se është pika e tij e dobët.

Në një foto ku shfaqet babai i tij duke pirë një kafe, Donaldi shkruan: “Pika ime e dobët….”

 

Donaldi zbulon pikën e dobët dhe jo nuk është Bora

Share With:
Translate »
59 Views