Doni që lidhja të mbetet si prej gjimnazistësh? Bëni si Julka dhe Andi

Julka ka zgjedhur të dielën për të publikuar një video shumë të këndshme me bashkëshortin e saj Andin teksa kërcejnë, qëndrojnë të përqafuar dhe duke u puthur.

Moderatorja nuk është mga ata personazhe që e mban familjen larg profilit të Instagram, dhe sa mirë bën se pozitiviteti që marrim nga profili i saj është i rrallë.

Me këtë videon e fundit mendojmë se sapo gjetëm sekretin e marrëdhënies së gjatë. Mesa duket kërcimet dhe puthjet janë çelësi!

 

Share With:
Translate »
360 Views