Dy duar në bark/ Bora Zemani në pritje të ëmbël të fëmijës së dytë

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani në promon e emisionit të dytë ”Cherry On Top”, ka dhënë lajmin që është në pritje të ëmbël për tu bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe Donald Veshaj janë në një lidhje dashurie që ka kaluar në shumë pengesa dhe tashmë priten që të bëhen prindër.

“Një lumturi kaq e madhe nuk mbahet dot vetëm për vete”, thotë moderatorja teksa vendos duart në pjesën e barkut, ndërsa Donaldi i puth dorën.

Share With:
Translate »
25 Views