Dy herë mami por këngëtarja shqiptare “çmend” me linjat dhe tregon sekretin e saj

Te jesh 2 herë mami dhe të kesh një trup të kalitur dhe seksi është shumë e vështirë dhe e lodhshme. Mesa duket këto fjalë, e humbin vlerën e tyre kur përmendet këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo.

Edhe pse u bë një kohë e gjatë që ajo i ka munguar skenës, gjatë një Interviste për “Prive” ka shpjeguar arsye e mungesës së saj. Gjithashtu ajo ka treguar edhe për jetën e saj në Gjermani si dhe për planet e saj të së ardhmes.

Mesa duket shumë shpejt do ta shikojmë duke kënduar sërish.

E pyetur se si ka arritur ta mbajë trupin kaq në formë, ajo është përgjigjur se çelsi I saj magjik është atletika.

“Jam marrë me atletikë. Kam qenë e talentuar shumë. Por pastaj fillon ajo mosha kur rritesh edhe të hyn vetja në qejf, Nisa të rritem e fillova të dashuroj muzikën. Më pëlqen sporti shumë dhe kujdesem edhe për ushqimin”, ka deklaruar Ledina.

Share With:
Translate »
612 Views