Dy motra si vajzat e Aurela Gaçes | Video

Një shprehje thotë se një vajzë pa motër është si një zog pa krahë. Dhe fati deshi që Grace, vajza e Aurela Gaçes të bekohet me një motër. Shumë thonë se fëmijët bëhen xhelozë për njëri-tjetrin por me kalimin e muajve, fëmijët e mëdhenj mësohen me situatën dhe përkundrazi ndihen me fat që kanë një motër ose vëlla. 
Ashtu duket se ka reaguar dhe Grace. Sot, Aurela ka postuar një video të së bijës duke u kujdesur për të motrën Abigail. Ajo shfaqet duke e shëtitur atë me karrocë por nuk e kuptojmë se përse po qesh Aurela? Nga pesha që duhet të shtyjë Grace apo thjesht Grace është duke e trajtuar motrën si një kukull? /Kids’ Time

Share With:
Translate »
954 Views