E ëma i lutet publikisht për falje Britney-t dhe i kërkon vetëm një gjë

Nëna e Britney Spears kërkoi falje publike për çdo “dhimbje” që ylli i popit duroi gjatë konservatorit të saj 13-vjeçar.

Lynne Spears iu lut vajzës së saj për falje në një koment në Instagram të shtunën, pasi Britney tha në një postim të gjatë se një falje e vërtetë do të ndihmonte në mbylljen e grindjes së tyre familjare.

“Më vjen shumë keq për dhimbjen tënde! Kam vite që më vjen keq!” u përgjigj Lynne. “Të dua shumë dhe më mungon! Britney, thellë brenda vetes e di sa shumë të dua dhe më mungon! Kërkoj falje për çdo gjë dhe gjithçka që të ka lënduar!”

Lynne, iu lut gjithashtu Britney-t që ta zhbllokonte në mënyrë që “të mund të flasin personalisht”.

Një burim i afërt me Lynne tha për Page Six se nëna e Spears ka qenë “duke u përpjekur vazhdimisht të kontaktojë me të përmes telefonit dhe ndihet “e pafuqishme”, duke mos i lënë zgjidhje tjetër veçse t’u drejtohet mediave sociale.

Një burim i afërt me Britney-n thotë se megjithëse Lynne nuk ka pasur kurrë një rol zyrtar në konservator si Jamie, këngëtarja ndihet më e lënduar nga mosveprimi i nënës së saj, sepse ato ishin gjithmonë shumë të lidhura me njëra-tjetrën.

Burimi i Britney-t gjithashtu thekson se pavarësisht “dashurisë” së Lynne, ajo ende kërkon mbi 600,000 dollarë tarifa ligjore nga vajza e saj.

Share With:
Translate »
30 Views