E ëma sapo konfrimoi shtatzaninë e Evi Reçit me urimin për këngëtaren?

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Evi Reçi feston sot ditëlindjen. Një urim i bukur ka ardhur nga partneri i saj, modeli i famshëm Kledi Hysa, i cili përmes një postimi në instagramin e tij, i ka dedikuar fjalët më të bukura dashurisë së tij, siç e quan ai.

“Për një dashuri që sot ka ditëlindjen… Ti je bota ime, drita ime në errësirë, nxitja ime në heshtje. Edhe kur unë jam Kledi i të gjithëve, për ty kam kohë deri në ditën e fundit të jetës sime. Të dua më tepër se çdo gjë! Urime ditëlindjen, EviTa ime”, ka shkruar modeli i njohur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kledi Hysa (@kledihysa)

Ne ku kemi lajmëruar para disa ditësh se Evi mund të jetë në pritje të ëmbël (Lexo Ketu), ndërsa sot mesa duket këtë e ka konfiruar e ëma, muzikantja e njohur Rajmonda Reçi, e cila e ka cilësuar këtë ditëlindje të Evit si më të veçantën. Kujtojmë se këngëtarja nuk feston përvjetorin këtë vit, ndaj të gjitha indiciet na çojnë të mendojmë se Evi po e feston vetë e dyta këtë ditëlindje. /Kids’Time/

 

Share With:
Translate »
64 Views