E frikshme! Kristi Aliaj pikturon Kiara Titon shtatzënë? (Foto)

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP2”, Kristi Aliaj së fundmi ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit tij në Instagram, ku iu ka përgiigjur disa pyetjeve pikante të fansave të tij.

“A ke bërë ndonjë pikturë të Kiarës shtatzënë?” ishte një ndër pyetjet që Kristi ka vendosur ti përgjigjet pa fjalë.

Krahas pyetjes, ai ka postuar një pikturë të një vajze, duke lënë të nënkuptohej se ajo është portreti i Kiara Titos.

Në foton e postuar, vajza në fjalë nuk ngjasonte fare me moderatoren, sepse ajo dukej mjaft e frikshme.

Marrëdhëniet e Kristit me çiftin Kiara-Luiz Ejllin gjatë qëndrimit në “BBV” nuk kanë qenë të mirë, ku të shumta kanë qenë edhe debatet mes ish-banorit dhe këngëtarit shkodran.

E frikshme! Kristi Aliaj pikturon Kiara Titon shtatzënë? (Foto)

Share With:
Translate »
64 Views