E kishte mbajtur deri tani të fshehtë, Fifi pozon me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka zbuluar se është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe partneri i saj, Adis Patushi, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Ndonëse nuk ka dhënë më shumë detaje rreth shtatzënisë, artistja nga Ferizaj duket se po e shijon tejet shumë këtë periudhë

Krijuesja e hitit “Dehur” së fundmi ka shpërndarë një fotografi në Instagram, ku ka pozuar me barkun e rrumbullakosur.

“Lumturia më e madhe…shkelmat edhe grushtet e tua bebi im”, kanë qenë fjalët e 28-vjeçares.

Lajmin se do të bëhet nënë e ka dhënë gjatë interpretimit në Festivalin e Këngës në RTSh.

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë, çallmë dhe ambiente të brendshme

Share With:
Translate »
89 Views