E kishte mbajtur sekret: Landi na tregoi momentin më të veçantë me partneren para lindjes së djalit

Roland Hysi këngëtari i grupit West Side Family u bë më herët baba për herë të parë. Ai u bekua me një djalë, të cilën e pagëzuan me emrin Lukas. Këngëtari publikoi në Instagram një foto me djalin dhe imazhin e tij e mbuloi me një emoji.

Lukas i ka ndryshuar jetën prindërve të tij dhe babi Landi ndan herë pas here në rrjete sociale momente me të birin, portretin e të cilit na e ka treguar tashmë.

Si rrallëherë, këngëtari e ka bërë zemrën gur dhe ka publikuar në InstaStory një moment super të veçantë me partneren e tij, të shkrepur kur ajo ende ishte shtatzënë me djalin e tyre.

“Zoti është Zot, gjithmonë!”- ka shkruar ai krahas postimit duke lënë të kuptohet sa falenderues është për mrekullinë në jetën e tij.

Share With:
Translate »
133 Views