E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta njihni sa ka ndryshuar

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është rikthyer fuqishëm në vëmendjen e mediave me pozat e fundit që ka postuar në Instagram.

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta njihni sa ka ndryshuar

Marina gjithmonë është komentuar për format e saj dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe këtë herë.

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta njihni sa ka ndryshuar

Por një vëmendje të madhe ka marrë edhe ndryshimi që bukuroshja ka pësuar gjatë kësaj kohe duke u shfaqur akoma edhe më sexy.

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta njihni sa ka ndryshuar

Marina ka qenë shumë e komentuar edhe për jetën private, ndërsa tashmë bukuroshja po e mbaj diskrete jetën private dhe fotot janë e vetmja gjë që zbulon në rrjete sociale.

Share With:
Translate »
29 Views