E ndarë nga Stresi, por ja çfarë bën Keisi për prindërit e tij

Pas ndarjes së bujshme midis reperit të njohur shqiptar Stresi dhe ish të fejuarës së tij, duket se të dy kanë shkuar në rrugë të ndryshme, megjithatë ruajnë raporte miqësore me familjarët e njëri-tjetrit.

Ditën e sotme Kejsi ka postuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto ku shihet në prezencën e prindërve të reperit të shoqëruar me disa fjalë zemre për ta.

“Me çiftin perfekt. Pas 43 vitesh martesë akoma inspironi me dashurinë tuaj. Më mungon, ju përqafoj”, shkruan Kejsi.

Kujtojmë se Stresi dhe Stresi ishin në prag martese kur vendosën muaj më parë që çdo gjë midis tyre të mbaronte dhe ta linin këtë marrëdhënie të dy pas krahëve.

Share With:
Translate »
415 Views