E njihni këtë bukuroshe, ajo tashmë është një super mami dhe një super këngëtare

Personazhet publike herë pas here ndajnë fotografi nga fëmijëria e tyre.

Sot edhe Fifi na ndau një fotografi mjaftë simpatike.

Ajo tashmë ka marrë epitetin e mamit nga djali i saj Theo Mal.

Por, me nostalgji kujton periudhën kur ishte në kohën e vogëlushit të saj tani, shkruan “Kosovarja”.

Share With:
Translate »
60 Views