E njihni këtë vajzë? Sot është një këngëtare e famshme shqiptare

Ndonjëherë personazhet e njohur shqiptarë, vendosin të na tregojnë kujtime nga fëmijëria, ose adoleshenca e tyre.

Sot në 7 mars, një ndër këngëtaret e njohura shqiptare na ka treguar një foto në Instagram, kur ka qenë një vajzë e vogël.

Mihrije Braha, sot përveç se një këngëtare mjaft e suksesshme, është edhe një grua shumë e bukur. E tillë ka qenë edhe kur ishte një vajzë e vogël.

Në foton e publikuar në Instagram, Mihrija duket më ndryshe me flokët e shkurtra, dhe ndoshta vështirë se mund të dallohet se është ajo. Juve si ju duket Mihrija vajzë e vogël?

Share With:
Translate »
767 Views