E pabesueshme, Sarah Stage në muajin e gjashtë dhe nuk duket fare

Sarah Stage është modele dhe një yll Instagrami me mbi 2,3 milionë ndjekës. Ajo është e apasionuar pas fitnesit dhe kujdeset prej kohësh për fizikun e saj.

Por do të habiteni kur të mësoni se ajo është nënë e një djali 3-vjeçar.

 

Ajo që nuk do të besoni është se Sarah po pret fëmijën e saj të dytë dhe po kalon muajin e gjashtë. Ju duket e pabesueshme por në të gjitha fotot që gjenden në këtë artikull, ajo është shtatzënë dhe po në muajin e gjashtë. Mos u çudisni, ndodh edhe kështu! /Kids’ Time 

  

 

Share With:
Translate »
790 Views