E patë dasmën e babit të Justin Bieber? Po nusen shtatzënë?

Pasi u martua këtë javë në Xhamajka, babi i Justin Bieber, Jeremy njoftoi se bashkëshortja e tij po prej një fëmijë.

Bieber dhe Chelsey Robelo u martuan të hënën dhe me shpejtësi të mërkurën lajmëruan se janë në pritje të ëmbël.

Dhe Justin në moshën 24 vjeçare do të bëhet vëlla.

Ylli i muzikës pop ishte në ceremoninë e martesës së babait. Dhe në këtë dasmë nuk mund të mungonte Selena Gomez, e ftuara speciale e Justin.

Ata u fotografuan gjatë gjithë kohës në shoqërinë e njëri-tjetrin duke shkëmbyer pythje e përqafime.

 

Share With:
Translate »
832 Views