E patë foton zyrtare të ditëlindjes së George?

Prindërit Kate dhe William kanë vijuar edhe këtë vit traditën, duke publikuar foton zyrtare të ditëlindjes, për kënaqësinë e të gjithëve.

Sigurisht tashmë më i rritur, çapkëni i familjes mbretërore shfaq një siguri që e ka fituar gjatë një viti, pasi ndryshe nga foto zyrtare e një viti më parë George në foton e këtij viti duket një djalosh shumë simpatik. Foto është shkrepur vetëm pak ditë pasi u pagëzua vëllai i tij i vogël Louis. Gëzuar ditëlindjen i ëmbli George!

Foto e ditëlindjes së katërt të George

Share With:
Translate »
1036 Views