E zhveshur dhe shtatzënë, Ashley Graham zbulon fotosesionin për festat e fundvitit

Ashley Graham është pritje të fëmijës së saj të parë.

Dhe modelja vendosi të bëjë një fotosesion të shtatzënisë para se të mbaronte viti.

32-vjeçarja pozoi tërësisht nudo dhe në pah vihet barku i saj i rrumbullakosur.

Ndërsa u sigurua që të mbulonte pjesët intime.

Fotografitë u realizuan nga bashkëshorti i saj fotograf, Justin Ervin.

Share With:130 Views