Edhe pse super e pasur, Georgina Rodriguez në shëtitje me fëmijët është njëra nga ne

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Geogrina Rodriguez është fotografuar teksa po bënte një shëtitje me fëmijët në Madrid. 28-vjeçarja është kthyer në kryeqytetin spanjoll pasi kaloi disa ditë në Majorca dhe Ibiza me miqtë dhe familjen. Ajo shfaqej natyrale ndërsa shtynte karrocën e vajzës së porsalindur.

Ronaldo, Georgina dhe fëmijët qëndruan në një vendstrehim të madh rural pranë maleve Tramuntana. Vila ka palestrën e saj, pishinë të rrethuar nga palma, një fushë volejbolli në plazh, një fushë mini-futbolli. Ata gjithashtu kaluan kohë në jahtin 5.5 milionë paundësh të Ronaldos.

Georgina kishte veshur dollakë Gymshark dhe një bluzë që përqafonte figura

Por ndërsa Ronaldo përgatitet për një kthim në Mançester për stërvitje parasezonale, Georgina është kthyer në Madrid, ku takoi superyllin e futbollit ndërsa punonte në një dyqan Gucci.

28-vjeçarja ndodhet në Madrid, ku është takuar me superyllin Ronaldo

Georgina po bënte një shëtitje me miqtë dhe fëmijët e saj

Bukuroshja me origjinë argjentinase po shtynte një karrocë fëmijësh

Share With:
Translate »
50 Views