Edhe pse të divorcuar, çifti i famshëm me pushime familjare për hir të dajlit

 duket se është një nga ato gra që pavarësisht rrjedhës që të sjellë fati, vendos të ruajë marrëdhënie të mira me personat që dikur i ka patur shumë të afërt. Aktorja e njohur ruan një marrëdhënie shumë të mirë me ish-bashkëshortin e saj Chris Martin.

Të dy kanë qenë duke shijuar disa ditë pushimi e duke shëtitur me jaht në plazhet në Kanë. Ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin 2014 pas 11 vitesh martesë prej së cilës erdhi në jetë një djalë dhe një vajzë, Moses sot 11 vjeç dhe Apple 12 vjeç. Por këto pushime janë përgjigja më e mirë që mund të jap aktorja mbi jetën e saj. Pavarësisht se janë ndarë prej kohësh, pushimet i rezervojnë për njëri-tjetrin pasi gjithnjë kjo do të quhet familja për ta.  Ylli i Coldplay dhe aktorja e “The Shallow  Hal” kanë një marrëdhënie që shumë duhet ta marrin për shembull sidomos kur mes tyre ka dhe fëmijë.

Share With:
Translate »
1439 Views