Einxhel dhe Dagz ndajnë video-n më të ëmbël me rastin e 1-mujorit të vogëlushit të tyre

Tanimë është mbushur një vit që prej fillimit të lidhjes së Einxhel dhe Dagz brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip 1’ dhe plot një muaj që kur djali i tyre mbushi 1 muaj jetë.

Vogëlushi ka ardhur në jetë në datën 12 dhjetor e çifti na ka zbuluar edhe emrin e vogëlushit të tyre, i cili është Trev, një emër mjaft i veçantë.

Para disa orësh, bukuroshja ndau me ne një video me disa momente shumë të ëmbla gjatë ditëve të para të vogëlushit të tyre.

“31 ditë dhe ne jemi gati për të tjera”

 

Share With:
Translate »
128 Views