Eleni nuk i deshi prindërit në Lisbonë, ata i bëjnë pritjen madhështore

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira doli e dyta këtë Eurovizon teksa përfaqësonte Qipron.

Gjatë pjesëmarrjes në këtë kompeticion, babai i saj ka dhënë dhe një prononcim për mediat greke.

“Jam shumë i lumtur për vajzën time, na bëri krenar. Ne nuk shkuam sepse edhe ajo nuk donte që ne të shkonim. Ajo na tha në fillim, por si përfundim nuk donte. Ne mendojmë që ajo do fitojë, do marri vendin e parë. Në këto momente jam babai më i lumtur”, ka treguar Kristos Foureira për emisionin ‘Apokaliptika’.

Por pavarësisht vendimit të saj, ata kanë bërë një pritje madhështore për vajzën e tyre.

“E dua familjen time”-ka shkruar ELeni mbi tortën surprizë.

Share With:
Translate »
740 Views