Elita dhe Gjiko kapen mat tek gjinekologu, po bëhen prindër

Janë një ndër çiftet më të përfolur. Bëhet fjalë për reperin Gjiko dhe moderatoren Elita Rudi.  ‘Isha tek gjinekologu per kontroll dhe i pash teksa dulen nga aty’, u shpreh një burim për portalin arbresh.info duke shtuar se Elita ishte e pa grimuar dhe e mërzitur. Kjo gjë shton dyshimet mos ajo është shtatzënë. Ende nuk ka detaje konkrete mbi këtë çështje. /arbresh.info/

Share With:
Translate »
1010 Views