Elita e ushqen me gji Botën, por kjo nuk e pengoi aspak të vaksinohej

Çifti shumë i dashur për publikun, Elita Rudi dhe Gjiko janë vaksinuar kundër Koronavirusit. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë dyshja, përmes videove të publikuara në rrjetet sociale gjatë vaksinimit.


Kujtojmë se Elita dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë vetëm pak muaj më parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilës i kanë vendosur emrin Bota, pas vogëlushit Zëri./abcnews.al

Share With:
Translate »
235 Views