Elita Rudi bëhet teze për herë të tretë dhe nuk i mban dot emocionet

Nipi i Elitës ka ardhur në jetë ditën e sotme dhe moderatorja e ka dhënë lajmin e bukur nëpërmjet një fotoje të publikuar në InstaStory.

Ajo ka ndarë momentin e gëzueshëm teksa ka publikuar imazhin e bebushit në momentet e para pas lindjes teksa prezantohet për herë të parë me të atin, me të cilin i ndan një xham.

Krahas fotos të këtij momenti kaq emocionues, bukuroshja ka zbulur gjithashtu dhe emrin e bebit.

“Mirë se erdhe bebushi Kaan”, shkrim të cilin e shoqëron me një emoji me sytë me zemra për të treguar lumturinë e këtij çasti kaq të ndjerë.

Kujtojmë se në ditët e para të këtij muaji, motra e Elitës ka festuar ditëlindjes dhe moderatorja kishte zgjedhur fjalët më të veçanta për t’a uruar gjysmën e saj, Natyrën.

“Motrat janë më të shtrenjta se gjithçka tjetër me vlerë. Je shoqja ime më e mirë dhe udhëheqësja ime e përhershme! Faleminderit që ke qenë shoqëruesja më e mirë në rrugëtimin tonë si motra! Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar bukuroshja krahas fotove me motrën.

Çfarë na ka bërë përshtypje gjithmonë është fakti që vajzat ngjajnë kaq shumë me njëra-tjetrën, saqë duken si binjake.

Madje, Elita dhe Natyra janë aq të lidhura e të “sinkronizuara”, sa ishin gjithashtu shtatzënë në të njëjtën koh

Share With:
Translate »
313 Views