Emily Ratajkowski ka ndryshuar gjithë mënyrën si shihet fiziku i një gruaje pas lindjes

Emily Ratajkowski ju kthye shumë shpejt pas lindjes ekzpozimit të rrobabanjove të krijuara nga vetë ajo. Modelja ka ndryshuar gjithë mënyrën si e shohin gratë veten pas lindjes, vetëm me disa foto, e ndër to ajo që ka publikuar pak orë më parë, e veshur me fustan të zi që i nxjerr në pah fizikun.

Emily nuk ka as edhe një pasojë apo problematike fizike pas lindjes. As bark, as strija, as kile të tepërta, dhe vetëm për fatin që ka ajo është kritikuar pafund që në momentin që u bë nënë.

Modelja është akuzuar se po jep një imazh të gabuar të trupit pas shtatzënisë, a thua se është ajo fajtore që ka trup të mirë dhe po e shijon siç dëshiron gjithë këtë periudhë të bukur.

Share With:
Translate »
108 Views