Emily Shaqiri na prezanton me shokun e saj të jetës dhe duken kaq të bukur bashkë

Emily Shaqiri ka postuar dy foto në faqen e saj në Instagram që nuk kanë tërhequr vëmendjen vetëm sepse janë foto të bukura, por sepse kemi të bëjmë me një “remake”.

Vajza e balerinit Ilir Shaqiri, ka publikuar një foto me shokun e saj të ngushtë që nga fëmijëria.

“I njëjti person, e njëjta pozë dhe i njëjti vend, por me 10 vite diferencë,” – shkroi Emily krahas fotos.

Leonardo Ferrara është shoku i një jete për bukuroshen dhe këtë aspekt personal, ajo vendosi ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

Share With:
Translate »
45 Views