Eni Çobani emocionohet nga video-mesazhi i djalit të saj

E ftuara e ditës së sotme në emisionin “Rudina” ishte Eni Çobani. Ajo foli për jetën e saj private, për martesën dhe jetesën e saj në 20 vite pas lindjes së djalit. Eni tha që bashkëshorti dhe djali janë diskretë dhe nuk dëshironin të ishin pjesë e ekranit. Por djali i saj Aldi e theu akullin dhe dërgoi këtë video-mesazh për të ëmën e cila u përlot në studio. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1678 Views