Erdhiii! Vanessa Hudgens bëhet nënë dhe në rrjet dalin pamjet ndërsa aktorja po lë spitalin

Vanessa Hudgens dhe Cole Tucker janë bërë prindër për herë të parë. Çifti u fotografua ndërsa largohej nga spitali “Santa Monica” dhe aktorja mbante në krahë bebushin.

Vanessa Hudgens, nënë për herë të parë

THEIMAGEDIRECT

Ende nuk dihet gjinia dhe data e lindjes së bebushit. Në fotot e siguruara nga Page Six, Vanessa shihet e ulur në një karrige me rrota, ndërsa pas saj, i shoqi, i cili mban edhe sendet e tyre.

Vanessa Hudgens, nënë për herë të parë

THEIMAGEDIRECT

Vanessa është e martuar me Cole Tucker, të cilin e ka njohur përmes një seance meditimi në Zoom, gjatë mbylljes në pandeminë Covid-19.

Vanessa Hudgens, nënë për herë të parë

Ata u fejuan pas 2 vitesh lidhje dhe më pas, bënë një dasmë madhështore në dhjetor të 2023-shit. Vanessa e tregoi se është në pritje të ëmbël në një mënyrë fantastike! Ajo u shfaq në ceremoninë e çmimeve Oscar, me një fustan të gjatë e të ngushtë, të zi, duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur.

Vanessa Hudgens, nënë për herë të parë

GETTY

Share With:
Translate »
33 Views