Ermali zbulon super dhuratën që u bëri prindërve

Mbrëmjen e djeshme, në një intervistë një orëshe me Alaudin Hamitin, Ermal Fejzullahu shpalosi shumë detaje nga karriera dhe jeta private.

Ermali mes tjerash zbuloi edhe befasinë e madhe që zgjodhi për prindërit e tij.

Këngëtari i njohur i ka befasuar Sabriun dhe Nerën me një banesë komplet të re.

Ermali është marrë me të gjitha detajet e arredimit dhe prindërve i ka lënë vetëm që të shijojnë banesën e re, kompletuar së fundmi.

Share With:
Translate »
435 Views