Eva Murati kur ishte fëmijë nuk linte kafshë pa çuar në shtëpi

Moderatorja e njohur sportive është një nga emrat më aktivë ne rrjetet sociale.
Eva Murati njihet ndryshe dhe si vajza e MEME-ve. Këtë herë në numrin e pafund të postimeve në Instastori ajo ka publikuar dhe disa foto nga fëmijëria.
Ndryshimi i saj është i dukshëm dhe nëse nuk do jua kishte treguar vetë se është pikërisht moderatorja sexy që sot të gjithë adhurojnë, nuk kishit për të zbuluar identitetin e saj.
Me anë të kësaj fotoje Eva ndër të tjera ka treguar dhe dashurinë e madhe për kafshët, një përkujdesje që dhe sot e ka mjaft të theksuar.
Ajo shfaqet me një qen të vogël në dorë.
‘Piku. qeni i 24 që merrja në shtëpi derisa t’i gjeja një familje përsëmbari’ ka shkruar Eva në postimin e saj.
Moderatorja e njohur, partnerja e dajlit të ish deputetes demokrate, Jozefina Topalli ka qenë një fëmiojëi adhurueshëm.

Share With:
Translate »
1449 Views