Fatma konfirmoi shtatzëninë, por komenti i Bes Kallakut i shkriu të gjithë së qeshuri

Ditën e sotme moderatorja Fatma Methasani konfirmoi më në fund të gjitha lajmet që kishin qarkulluar së fundmi mbi pritjen e ëmbël. Fatma konfirmoi se është shtatzënë me një foto ku shfaqej e përqafuar me Alfion dhe mbante në duar ekografinë e bebit.

Fatma dhe Alfio morën urime të shumta nga fansat e nga personazhe të njohur të ekranit.

Mirëpo ai që tërhoqi vëmendjen me komentin e tij ishte Bes Kallaku i cili i shkruajti çiftit: “Urime, ma mer menja keni qene duke gatuar çorb kur ndodhi”, koment i cili ka shkaktuar shumë të qeshura.

Share With:
Translate »
1177 Views