Fernando, djali i Çiljetës ka një motër dhe ngjan shumë me të

Vogëlushja bukuroshe që shihni në foton më poshtë, është motra e Fernandos, djalit të këngëtares Çiljeta Xhilaga.
Me motrën e të birit na ka prezantuar sot vetë Çili. Ajo ka kërkuar nga miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale, që të votojnë për vogëlushen në një konkurs “online”. Kjo nuk është motra e vetme e Fernandos nga ana e babait.
ciljeta-2_1478739408-7526553

Ai është fëmija më i vogël midis motrave e vëllezërve nga ana e të atit, me të cilët mban një lidhje të ngushtë. Me sa dimë, ata vijnë nga dy bashkëjetesat e mëhershme të ish-partnerit të Çiljetës. Sakaq këngëtarja në rrethin e afërt të miqve, nuk e ka mohuar asnjëherë këtë detaj nga jeta e të birit. Madje ajo ka marrëdhënie shumë të mira me ta përderisa janë prezentë në jetën e vëllait të tyre më të vogël. Kjo kuptohet qartë edhe nga postimi i këngëtares./Who

14628133_10207507205381578_1653553178_n
..

14642944_10207507223462030_2052108431_n

14694800_10207507234582308_251972158_n-600x600

Share With:
Translate »
1154 Views