Festat erdhën më herët për Xhensilën dhe Besin! Çifti sjellin setin e ri fotografik pranë pemës së vitit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë sjellë imazhin e ri familjar.

Çifti kanë pozuar pranë pemës së vitit të ri derisa në krahë kanë vogëlushen e tyre, vajzën e vetme, Ajka.

Familje e lumtur me buzëqeshje në fytyrë dukej se e kishin shijuar foto sesionin.

”Jeta është e shkurtër, kaloni me familjen tuaj, qeshni dhe ndjehuni të dashuruar.”, kishte shkruar këngëtarja në mbishkrim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
23 Views